Katarína Horáková: Chlorella priaznivo ovplyvňuje zloženie črevnej mikroflóryhttp://www.buyspirulinaalgae.com/ http://www.buyspirulinaalgae.com/best-spirulina-powder/ sitemap http://ow.ly/10kjVU Blogspot

Dnes už vieme, že chlorofyl a prirodzené antibiotikum chlorellin, ktoré sa nachádzajú v Chlorella pyrenoidosa, zbavujú črevo nežiaducich mikroorganizmov, a tým pomáhajú udržať črevo čisté. Celulózová bunková stena spolu so sporopolleinom odstraňujú toxické látky z tela. Navyše, rastový faktor CGF stimuluje rast užitočných laktobacilov a súčasne opravuje poškodené tkanivo čreva. Súhrnne môžeme konštatovať — Chlorella pyrenoidosa znova nastoľuje pravidelnú činnosť čreva tým, že:
• normalizuje užitočnú mikrobiálnu flóru;
• asistuje pri detoxikácii čreva;
• stimuluje opravu poškodeného črevného tkaniva.

Navyše, k dispozícii je celý rad ďalších štúdií, ktoré objasňujú, ako Chlorella pyrenoidosa pomáha odstrániť pľúcne i bronchiálne, obličkové i črevné problémy a chorobné stavy pokožky. Spoločným znakom je, že Chlorella zlepšuje vylučovanie vo všetkých štyroch vylučovacích kanáloch (koža, pľúca, ľadviny, črevo), čo je kľúčom k celkovej detoxikácii tela. To umožňuje prestavbu i omladenie prirodzeného obranného systému ako celku a imunitného systému zvlášť.

Chlorella priaznivo ovplyvňuje zloženie črevnej mikroflóry. Pozrite si príspevok z prednášky Kataríny Horákovej o detoxikácii organizmu na Univerzite tretieho veku v novembri 2012.

Profesorka Katarína Horáková (viac nájdete o nej tu: http://books.plat4m.sk/?page_id=126) je autorkou viacerých kníh s tématikou zdravý životný štýl. Predstavme si ich:
ODDELENÁ STRAVA. Recepty a diéty (Plat4M Books, október 2012) – http://www.martinus.sk/?uItem=135086
DETOXIKÁCIA ORGANIZMU – Kľúč k zdraviu (Plat4M Books, jún 2012) – http://www.martinus.sk/?uItem=128791
VAROVNÉ SIGNÁLY TELA – Srdce a cievy v ohrození (Plat4M Books, október 2011) – http://www.martinus.sk/?uItem=115029
UMENIE ZDRAVO ŽIŤ (Metro Media, apríl 2010) – http://www.martinus.sk/?uItem=48161

Related posts: